Vstupní stránka - Servis mobilních telefonů Zlín

Odblokování a firmware

Proces odblokování je složitý proces, kvůli kterému je zapotřebí speciální servisní vybavení. Po odblokování můžete používat jakoukoliv kartu bez omezení, T-Mobile, O2, Vodafone, ale samozřejmě i jiné zahraniční karty.
Více informací

Záchrana a záloha dat

Každý, kdo vlastní mobilní telefon si málo kdy uvědomí, jak jsou kontakty, které jsou uloženy v paměti telefonu ve skutečnosti důležité. Opravdu malé procento lidí má někde zálohované všechno potřebné.
Více informací

Vybavení servisu mobilů

Provádíme opravy mobilních telefonů všech značek na našem trhu. K testování mobilních telefonů používáme, speciální přístroj Wavetek, dále CADEX C7200, kterým jsme přesně schopni určit stav baterie.
Více informací

Jak předat mobil

Mobilní telefon můžete přinést do našeho servisu osobně, kde bude oprava podrobně prodiskutována s naším odborným technikem. Stanoví se finanční rozpočet a předběžná doba vyhotovení.
Více informací

Zákaznické výhody

Firma MRS Vám přináší celou řadu
zákaznických benefitů. Podívejte se na několik důvodů, proč se nejen při opravě Vašeho mobilního telefonu obrátit právě na nás.
Více informací

Servisní podmínky

Firma MRS Zlín spol. s r.o. se zavazuje provést opravu mobilního telefonu. Smlouvy o provedení opravy MT a to jak opravu záruční, tak i opravu nezáruční.
Více informací

Merlin Design


Megafony, ozvučení do auta - mikrofon s megafonem -!!!MONTÁŽE!!!

 

 

1)Megafon s mikrofónem do auta na 12V - siréna JQD 30 W 3 tóny ovl. panel - jde využít i do stánku s občerstvením.

 

 

2) Náhlavní souprava pro instruktory, prezentující, apod....

3) Megafony

 

Vyhledáme optimální řešení. Nabízíme i montáže. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email servis@mrs-zlin.cz

 


Servis mobilních telefonů Zlín

Firma MRS Zlín, spol. s r. o. je na trhu od roku 1993 a jejím hlavním zaměřením je prodej produktů a poskytování služeb v oblasti telekomunikačních a informačních technologií. Jsme servis mobilních telefonů a umíme poradit při nejrůznějších technických, ale také uživatelských problémech. Na téhle stránce najdete informace o servisním středisku naší firmy, ale také další aktivity, kterýma se firma MRS Zlín zabývá. Snažíme se vyřizovat veškeré požadavky v nejkratším možném časovém horizontu. Díky dlouhodobým zkušenostem, dokážeme odborně poradit a také doporučit jednotlivé druhy mobilních telefonů. Děláme všechno proto, aby naši zákazníci odcházeli dostatečně spokojení s naším servisem a prodejem.

Copyright © 2014 MRS Zlín, spol. s r.o.
Tvorba www stránek Zlín |